Świąteczny handel.

Nadchodzi koniec trudnego dla wszystkich roku 2020. Praca nad utrzymaniem najwyższej jakości serwisu, zapewnienieniem atrakcyjnej oferty oraz zadowoleniem naszych klientów była jeszcze trudniejsza. Nie obeszło się bez pewnych utrudnień i drobnych uciążliwości lecz można powiedzieć, że udało się zaadoptować do nowej sytuacji i nachodzący okres Świąt Bożego Narodzenia wiążący się ze wzmożonym ruchem w branży FMCG zastał nas w pełni przygotowanych do większej ilości pracy.

Jak co roku o tej porze są produkty cieszące się większą popularnością lub wręcz sprzedające się tylko w tym okresie. Wzorem ubiegłych lat warto przypomnieć, że "ruch w interesie" zaczyna się już na 2-3 tygodnie przed świętami i odpowiednio wczesne zatowarowanie pozwoli uniknąć kłopotów z dostępnością towaru czy też problemów z ich transportem. Warto zadbać o szeroką i dobrze przemyślaną ofertę, zwłaszcza teraz gdy gusta klientów stają coraz bardziej wyrafinowane i dużo trudniej o ich zadowolenie.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi handlowcami. Można również zajrzeć do naszego panelu B2B dostępnego obok w panelu głównym.


Drukuj   E-mail