Nareszcie wakacje!

Nareszcie wakacje!

Dzieci cieszą się z nadejścia wakacji, ale i dorośli lubią ten okres w roku gdy dni są długie, słońce miło przygrzewa, a w grafiku coraz bliżej urlop nad morzem.

Jednak aby ktoś mógł odpoczywać na plaży inny musi pracować w pocie czoła aby ten pierwszy mógł cieszyć się wolnym czasem.

Okres urlopowo często oznacza kłopoty dla firm z branży spożywczej gdyż z jednej strony wzrasta zapotrzebowanie na asortyment typu napoje, piwo czy wody mineralne, a z drugiej strony często pojawiają się problemy z zaopatrzeniem gdy pewna część kadry przebywa na wakacjach. Dotyczy to zarówno dostawców jak i odbiorców. Obie strony muszą normalnie pracować aby zapewnić ciągłość dostaw i pełne półki w sklepach gdyż handel stacjonarny rządzi się innymi prawami niż ten w internecie. W naszym przypadku towar musi być na półce, klient nie poczeka kilka dni na towar. Jeśli na półce nie ma tego co oczekuje być może kupi coś innego...ale może też wyjść i kupić to czego chce gdzie indziej. Nie lubimy takich sytuacji :)

Aby zaradzić takim sytuacjom już jakiś czas temu uruchomiliśmy panel zamówień B2B - można wygodnie przejrzeć oferty, zapoznać się z cenami, promocjami oraz złożyć zamówienie, które trafia bezpośrednio do naszego systemu.


Link do B2B - https://lobob2b.certusoft.pl/logowanie

Aby skorzystać musisz być zarejesrowany w naszej bazie oraz posiadać login. Nie jest to trudne, wystarczy napisać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


Drukuj   E-mail