Nareszcie Majówka

Długo oczekiwana Majówka 2024 już na horyzoncie. Na większości obszarów naszego pięknego kraju zapowiada się słoneczna pogoda sprzyjająca aktywności na świeży powietrzu.

Po zasłużonym wypoczynku zapraszamy za zakupy w LOBO.  Zaczyna się robić coraz cieplej, sezon na napoje chłodzące oraz te rozgrzewające :)  jest już w pełni.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi handlowcami, oni zawsze mają jakieś promocje lub inne okazje.

Miłego wypoczynku!

 

WIELKANOC 2024

Wszystkim naszym klientom życzymy wesołych Świąt Wielkiej Nocy

Nowy rok 2024

Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku 2024 !

Cała załoga firmy LOBO życzy powodzenia w roku 2024. 

Zapraszamy do naszego systemu B2B, promocja goni promocję. Wszystkie szczegóły u handlowców.

 

 

 

Wesołych Świąt !!

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku życzy cały zespół naszej firmy.

 

Nadchodzi jesień....a w Lobo nadal trwają promocje

Dla uczniów wakacje to czas na odpoczynek i relaks, ale w naszej branży nie jest łatwo o taką przerwę. Praca sama się nie zrobi i aby ktoś mógł odpocząć ktoś inny musi wykonać za niego robotę.

Podobnie jest z Wami...naszymi klientami. Wierzymy jednak, że udało się skorzystać z lata i złapać trochę słońca bo w Lobo praca nad atrakcyjną ofertą trwała nawet w najgorętsze wakacyjne dni i warto zerknąć co teraz proponujemy.

Przypominam, że panel B2B już działa i można tam znaleźć tam atrakcyjne oferty. Zaglądajcie często bo nigdy nie wiadomo kiedy pojawi się HIT

 

 

Nareszcie wakacje!

Nareszcie wakacje!

Dzieci cieszą się z nadejścia wakacji, ale i dorośli lubią ten okres w roku gdy dni są długie, słońce miło przygrzewa, a w grafiku coraz bliżej urlop nad morzem.

Jednak aby ktoś mógł odpoczywać na plaży inny musi pracować w pocie czoła aby ten pierwszy mógł cieszyć się wolnym czasem.

Okres urlopowo często oznacza kłopoty dla firm z branży spożywczej gdyż z jednej strony wzrasta zapotrzebowanie na asortyment typu napoje, piwo czy wody mineralne, a z drugiej strony często pojawiają się problemy z zaopatrzeniem gdy pewna część kadry przebywa na wakacjach. Dotyczy to zarówno dostawców jak i odbiorców. Obie strony muszą normalnie pracować aby zapewnić ciągłość dostaw i pełne półki w sklepach gdyż handel stacjonarny rządzi się innymi prawami niż ten w internecie. W naszym przypadku towar musi być na półce, klient nie poczeka kilka dni na towar. Jeśli na półce nie ma tego co oczekuje być może kupi coś innego...ale może też wyjść i kupić to czego chce gdzie indziej. Nie lubimy takich sytuacji :)

Aby zaradzić takim sytuacjom już jakiś czas temu uruchomiliśmy panel zamówień B2B - można wygodnie przejrzeć oferty, zapoznać się z cenami, promocjami oraz złożyć zamówienie, które trafia bezpośrednio do naszego systemu.


Link do B2B - https://lobob2b.certusoft.pl/logowanie

Aby skorzystać musisz być zarejesrowany w naszej bazie oraz posiadać login. Nie jest to trudne, wystarczy napisać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

LOBO Sp. z o.o.

ul. Isep 9,
31-588 Kraków
KRS: 0000060862
NIP: 869-17-58-754
REGON: 851764046

Vita Sp. z o.o.

Bieszczadzka 54
38-400 Krosno
KRS: 0000269101
NIP: 684-248-72-76
REGON: 180188863