Już po świętach Wielkiejnocy

Już po świętach Wielkiejnocy, a to znaczy, że za oknem robi się coraz cieplej.W LOBO o tym wiedzą więc jesteśmy przygotowani na nadchodzący sezon letni. Szeroki asortyment wód mineralnych, źródlanych, napojów, soków można kupić poprzez nasz panel B2B. A i amatorzy piwa i mocniejszych trunków nie będą zawiedzeni.

 

Wesołych Świąt !!

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku życzy cały zespół naszej firmy.

 

Nadchodzi jesień....a w Lobo nadal trwają promocje

Dla uczniów wakacje to czas na odpoczynek i relaks, ale w naszej branży nie jest łatwo o taką przerwę. Praca sama się nie zrobi i aby ktoś mógł odpocząć ktoś inny musi wykonać za niego robotę.

Podobnie jest z Wami...naszymi klientami. Wierzymy jednak, że udało się skorzystać z lata i złapać trochę słońca bo w Lobo praca nad atrakcyjną ofertą trwała nawet w najgorętsze wakacyjne dni i warto zerknąć co teraz proponujemy.

Przypominam, że panel B2B już działa i można tam znaleźć tam atrakcyjne oferty. Zaglądajcie często bo nigdy nie wiadomo kiedy pojawi się HIT

 

 

Nareszcie wakacje!

Nareszcie wakacje!

Dzieci cieszą się z nadejścia wakacji, ale i dorośli lubią ten okres w roku gdy dni są długie, słońce miło przygrzewa, a w grafiku coraz bliżej urlop nad morzem.

Jednak aby ktoś mógł odpoczywać na plaży inny musi pracować w pocie czoła aby ten pierwszy mógł cieszyć się wolnym czasem.

Okres urlopowo często oznacza kłopoty dla firm z branży spożywczej gdyż z jednej strony wzrasta zapotrzebowanie na asortyment typu napoje, piwo czy wody mineralne, a z drugiej strony często pojawiają się problemy z zaopatrzeniem gdy pewna część kadry przebywa na wakacjach. Dotyczy to zarówno dostawców jak i odbiorców. Obie strony muszą normalnie pracować aby zapewnić ciągłość dostaw i pełne półki w sklepach gdyż handel stacjonarny rządzi się innymi prawami niż ten w internecie. W naszym przypadku towar musi być na półce, klient nie poczeka kilka dni na towar. Jeśli na półce nie ma tego co oczekuje być może kupi coś innego...ale może też wyjść i kupić to czego chce gdzie indziej. Nie lubimy takich sytuacji :)

Aby zaradzić takim sytuacjom już jakiś czas temu uruchomiliśmy panel zamówień B2B - można wygodnie przejrzeć oferty, zapoznać się z cenami, promocjami oraz złożyć zamówienie, które trafia bezpośrednio do naszego systemu.


Link do B2B - https://lobob2b.certusoft.pl/logowanie

Aby skorzystać musisz być zarejesrowany w naszej bazie oraz posiadać login. Nie jest to trudne, wystarczy napisać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Nowy rok - nowe cele.

Nowy rok to zawsze są nowe wyzwania. Już tak się przyjęło, że wiele długofalowych decyzji jest podejmowanych i wdrażanych na przełomie roku.

Ludzie podejmują noworoczne postanowienia, rząd wprowadza nowe podatki, a firmy takie jak LOBO stawiają sobie nowe cele w myśl zasady - jeśli nie idziesz do przodu to się cofasz.

Droga do takiego celu jest z reguły długa i wyboista dlatego warto zadbać o wybór właściwego partnera.

Liczymy na to, że w nowym 2021 roku to właśnie LOBO będzie Twoim partnerem na trudnym rynku FMCG.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi handlowcami.

Świąteczny handel.

Nadchodzi koniec trudnego dla wszystkich roku 2020. Praca nad utrzymaniem najwyższej jakości serwisu, zapewnienieniem atrakcyjnej oferty oraz zadowoleniem naszych klientów była jeszcze trudniejsza. Nie obeszło się bez pewnych utrudnień i drobnych uciążliwości lecz można powiedzieć, że udało się zaadoptować do nowej sytuacji i nachodzący okres Świąt Bożego Narodzenia wiążący się ze wzmożonym ruchem w branży FMCG zastał nas w pełni przygotowanych do większej ilości pracy.

Jak co roku o tej porze są produkty cieszące się większą popularnością lub wręcz sprzedające się tylko w tym okresie. Wzorem ubiegłych lat warto przypomnieć, że "ruch w interesie" zaczyna się już na 2-3 tygodnie przed świętami i odpowiednio wczesne zatowarowanie pozwoli uniknąć kłopotów z dostępnością towaru czy też problemów z ich transportem. Warto zadbać o szeroką i dobrze przemyślaną ofertę, zwłaszcza teraz gdy gusta klientów stają coraz bardziej wyrafinowane i dużo trudniej o ich zadowolenie.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi handlowcami. Można również zajrzeć do naszego panelu B2B dostępnego obok w panelu głównym.

LOBO Sp. z o.o.

ul. Isep 9,
31-588 Kraków
KRS: 0000060862
NIP: 869-17-58-754
REGON: 851764046

Vita Sp. z o.o.

Bieszczadzka 54
38-400 Krosno
KRS: 0000269101
NIP: 684-248-72-76
REGON: 180188863